Sienų Glaistymas

sienų glaistymas

Sienų Glaistymas

Papildomai galime paruošti lubas bei sienas galutinei apdailai.

Sienų glaistymas profesionaliai ir greitai, naudodami naują įrangą atliekame tinkavimo darbus išlyginame tinkuotus paviršius, gipso plokštes.

sienų glaistymas

Sienų Glaistymas Kokybiškai

Vadovaujamės sienų paruošimo kokybės vertinimo sistema, vadinama Q1-Q4. Tai paviršių kokybės vertinimo bei paruošimo standartas taupantis laiką bei efektyviai išnaudojamas medžiagas. Taip mūsų sienų glaistymas yra efektyvus ir greitas. 

Plytelių klijavimui, natūralaus akmens dangos paruošimui naudojamas Q1 lygio paruošimas, tačiau jeigu tinkuojamas paviršius bus grublėtas pluoštiniais tapetais ar siena bus dekoruojama struktūriniu tinku, tuomet laikomes Q2 standarto, laikoma, jog paviršiai, nutinkuoti gipsiniu tinku atitinka Q2 lygį.

sienų glaistymas

Sienų Glaistymas Matiniais Dažais

Q3 standartas naudojamas jeigu norima dekoruoti smulkios truktūros matiniais dažais ar tapetais, kuomet ant paviršių negali likti jokių įrankių žymių.

Šis lygis ruošiamas ant gipso plokščių, išgaunamas siūles užglaistant platesne juosta o visą paviršių padengiant poras užpildančiu glaistu.

Jeigu sienos bus dažomos blizgiais ar pusiau bilzgiais dažais, naudojames Q4 kokybės lygiu, kuris paviršius padaro itin glotnius, idealaus lygumo.

glaistymo kaina

Glaistymas ir Glaistai

Glaistų būna visokių, naudojame juos pagal kiekvieną atvejį atskirai, atsižvelgiama į paviršiaus kokybę, reikalingą sluoksnio storį, atsparumą įtūkiams, susitraukimui ir darbo laiką, siekiant geriausių rezultatų.

Glaistymo Kaina

Glaistymo kaina priklauso nuo projekto dydžio ir reikalavimų, susisiekite su specialistais kurie nusimano kaip glaistyti sienas ir jus turėtų pakonsultuoti nemokamai.

Į mus galite kreiptis jau šiandien, padėsime Jums su betkokio tipo projektu.

SUSISIEKTI
Call Now Button